Rinkliava už komunalines atliekas - jau nuo rugpjūčio 1 d.

Parašė  Paskelbtas SB Dituva, Dituvos sodų aktualijos 12 rugpjūčio 03, Penktadienis 10:02
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję straipsniai: Teršėjas moka

Praėjusių metų spalio 27 d. Klaipėdos rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą Nr.T11-672 „Dėl Klaipėdos rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo“. Remiantis juo ir birželio 28d. priimtu Tarybos sprendimu Nr. T11-415, nuo šių metų rugpjūčio 1 d. Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje  įvedama Vietinė rinkliava už komunalinių atliekų tvarkymą.

Atliekų rinkliavą administruos Klaipėdos rajono  savivaldybės tarybos įsteigta ne pelno siekianti VšĮ „Gargždų švara“. Pagal skelbtą atvirą konkursą nustatytas komunalinių atliekų surinkėjas ir šalintojas – UAB „Ekonovus“ (buvusi UAB „Švaros diena“). Vežėjo bazė įsikūrusi Liepų g. 85a, Klaipėda.

Tarybos sprendimu priimtas apmokestinimo būdas – nekilnojamas turtas (pagal Registro centro duomenų bazę). Tai reiškia, kad nekilnojamo turto savininkas yra rinkliavos tiesioginis  mokėtojas. Rinkliava už komunalines atliekas galioja tiek fiziniams,  tiek juridiniams asmenims. Nuo rugpjūčio 1 d., įsigaliojus naujai atliekų rinkliavai, gyventojai ir įmonės pagal adresą apmokėjimo sąskaitas gaus kiekvieno ketvirčio pabaigoje.

Informuojame, kad jokių sutarčių nei su VšĮ „Gargždų švara“, nei su atliekų vežėjais sudaryti nereikia, o  anksčiau su atliekų vežėjais sudarytos sutartys teisiškai nutrūksta. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad visi komunalinių atliekų turėtojai, kurie anksčiau buvo sudarę sutartis su vežėjais ir gavę įvairaus dydžio konteinerius, juos pasilieka ir toliau pagal paskirtį eksploatuoja. Jei pagal patvirtintas normas konteinerio dydis neatitinka jo dydžio, prašome informuoti „Gargždų švaros“ administraciją. Neturintys buitinių konteinerių, pagal spaudoje ir internetinėje svetainėje paskelbtą išvežimo grafiką, galės juos atsiimti pagal gyvenamą seniūnijos teritoriją.

Išvežimo grafikai sudaryti pagal patvirtintas higienos normas. Atliekos mieste (Gargžduose ir Priekulėje) bus vežamos ne rečiau kaip 4 kartus per mėnesį, kaimo vietovėse – ne rečiau kaip 2 kartus per mėnesį.

Atkreipiamas sodo, garažų ir nedidelių gyvenamųjų bendrijų vietovėse nekilnojamojo turto turinčių savininkų dėmesys. Bendrijų pirmininkai privalo kreiptis su prašymais, ar atliekų surinkėjai galėtų vietoje kiekvienam subjektui skirtų individualių konteinerių pastatyti bendrus didelius konteinerius tam numatytuose vietose. Tokių bendrų konteinerių skaičius neribojamas. Bendrų konteinerių poreikis sietinas su sodų konteinerių laikymo problema nedidelėse gyvenamosiose bendrijose – t.y. dėl siaurų ir didelio tonažo transporto pravažiavimui nepritaikytų kelių. Atsižvelgdami į  gyventojų prašymus, tenkinsime juos prašydami nedidelių gyvenamųjų  bendrijų, sodų bendrijų pirmininkų pateikti dokumentus: visuotinio susirinkimo protokolą apie bendrų didelės apimties  konteinerių statymą bei numatomas statymo vietas (dokumentus teikti iki rugpjūčio 1 d.). Bendrų  biurų ir įmonių pastatų savininkai turi pateikti laisvos formos bendrą susitarimą ir nurodyti  konteinerių statymo vietas. Gavus šiuos prašymus didelės talpos konteinerius atliekų surinkėjas pristatys nurodytu adresu.

Visą informaciją apie atliekų rinkliavą galite rasti internetinėje svetainėje www.gargzdusvara.eu, dėl papildomos informacijos galite rašyti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. bei skambinti tel. (8 46) 45 17 18. VšĮ „Gargždų švara“ įsikūrusi adresu Klaipėdos g. 20, Gargždai.

Skaityti 5879 kartai Atnaujinta 12 rugpjūčio 18, Šeštadienis 14:27

Komentarai  

 
0 #54 Halfon Zoltan 2017-08-19 21:28
Attn:

Ar esate kokių nors finansinių sunkumų? Ar jums reikia paskolos, kad išvalytumėte savo skolas? Ar ketinate padidinti savo finansus? Ar esate verslo žmogus, kuris nori išplėsti savo įmonę. Jūs esate čia per patariama kreiptis į tikrą, patikimas ir efektyvus paskolų skolinimo firma jūsų efektyvių paskolų aš pripažintų abiejų asmenų ir Vyriausybei mūsų efektyvumą, mes ne Uncle Buck Financial mes apdalinti paskolą 3% norma daugiau informacijos susisiekite su mumis elektroniniu paštu:

PASLAUGOS, ĮSKAITANT:
* Namų tobulinimas
* Investuotojai paskolos
* Auto paskolos
* Skolos konsolidavimas
* Namų paskolos
* Kredito linija
* Antroji hipoteka
* Verslo paskolos
* Asmeniniai paskolos
* Tarptautinės paskolos
Cituoti
 
 
0 #53 Jonna 2017-07-31 10:54
Sveiki, Ar ieškote labai patikimos paskolos? Už prieinamą palūkanų normą? Perdirbama per 24 valandas. Ar jūsų bankai ir kitos finansinės institucijos nuolat atsisakė? Jono finansavimas yra paskolos teikimas nuo 1 000,00 min. Iki 50,000,000.00 maks. 2% palūkanų norma. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu:
Cituoti
 
 
0 #52 ALICIA RADU 2017-07-29 02:30
Sveiki,
Aš esu Alicia Radu, privati paskolos gavėja, kuri suteikia paskolas už gyvenimo laiką. Ar esate bet kokių finansinių sunkumų? Reikia paskolos skolos konsolidavimui 2% statybos, nekilnojamojo turto paskolos, refinansavimo, asmeninio, verslo tikslo ar greitų pinigų norma? Ar esate verslininkas ar moterys, galinčios išplėsti savo verslą, siūlančią visų rūšių paskolas. Jei suinteresuotos susisiekite su mumis šiandien ()


PARAIŠKOS DUOMENYS

1) Pilnas vardas:
2) Šalis:
3) Adresas:
4) valstybė:
5) Lytis:
6) Šeiminė padėtis:
7) Pareigos:
8) telefono numeris:
9) Dabartinė vieta darbo vietoje:
10) Mėnesinės pajamos:
11) Reikalinga paskolos suma:
12) Paskolos trukmė:
13) Paskolos tikslas:
14) Religija:
15) Ar anksčiau taikėte:
16) Gimimo data:
Ačiū
Cituoti
 
 
0 #51 Ana Michael 2017-07-11 14:33
Mano vardas yra Ana Michael, GARANTIJŲ TEISINGUMO PASKOLŲ VADOVO. Ar jums reikia skubios paskolos, kad galėtumėte sumokėti savo skolas, ar jums reikia paskolos, kad pagerintumėte savo verslą, ar reikia konsolidavimo paskolos, hipotekos ar kitų paskolų? Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ieškokite ne daugiau, nes mes esame čia, kad visi jūsų finansiniai sunkumai atitiktų praeitį !!! Mes suteikiame paskolas įmonėms, privatiems subjektams ir patikimiems asmenims už mažą ir įperkamą palūkanų normą nustatytam 1-30 metų laikotarpiui ir šešių mėnesių lengvatiniam laikotarpiui iki mėnesio įmokos pradžios. Galite susisiekti su mumis el. Paštu: ()
Ačiū
Cituoti
 
 
0 #50 Anemonalove 2017-07-08 02:05
Hello guys! Who wants to see me live? I have profile at HotBabesCams.co m, we can chat,
you can watch me live for free, my nickname is Anemonalove , here is my pic:


https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg
Cituoti
 
 
0 #49 Max Bent 2017-02-17 01:51
Vandenyno Skolintojai ir hipotekos Limited mažiems ir dideliems paskolų suma yra 2%.

Sveiki kreiptis dėl paskolos finansuoti savo verslą, siūlome privačių paskolų,
  komercinių ir asmeninės paskolos su labai mažomis palūkanų normomis, kaip mažas kaip 2% per vienerius metus 30 metų grąžinimo laikotarpį bet kurioje pasaulio vietoje. Mes siūlome paskolas, svyruoja nuo 1000 iki bet kokia suma jums Prašymas, Susisiekite su mumis šiandien paštu;

+447087694046
Cituoti
 
 
0 #48 Khalifa Steve 2016-12-02 04:07
Ar jūs ieškote verslo paskola? asmeninės paskolos, būsto paskolos, automobilių paskolos, studentų paskolų skolos konsolidavimo paskolą, neužtikrintos paskolos, rizikos kapitalo ir tt .. Arba jums buvo atsisakyta paskolą iš banko ar finansų įstaigos dėl bet kokios priežasties. Aš James Parker, privatus kreditorius, skolinimas įmonėms ir privatiems asmenims ne mažos ir prieinamą palūkanų norma 2% palūkanų norma. Jeigu tu susidomėjai? Susisiekite su mumis šiandien ir arba http://khalifafinancialcompany.weebly.com ir gauti savo paskolą šiandien
Cituoti
 
 
0 #47 tomas 2014-12-27 19:07
sveiki kas zino kiek uz siuos metus reikia moketi uz siuksles?
Cituoti
 
 
0 #46 ali 2012-09-02 17:43
o, to Ash, dercekliniui - susidaro įspūdis kad sodininkų bendrijos "Dituva" valdyba nieko bendrijos labui nebegali padaryti ko norintais gero, nu gal bando valdybos nariams kažką padaryti....... ..
Bet tikiuosi vėliau ar anksčiau prieš bendrijos narius ir sodininkus teks atsiskaityti kur kiek ir kaip panaudojo bendrijos sukauptas lėšas, ar bendrijos nariai nenuspręs atlikti audito ir civiline tvarka išsireikalauti "iššvaistytas" bendrijos lėšas.........
Cituoti
 
 
+3 #45 o 2012-09-02 13:40
O antradieni jau naujas valdybos susirinkimas turi buti.
Duodu 120 proc. kad del naujo visuotinio susirinkimo spres po rugsejo 14 paskelbtos teismo nutarties. Vadinasi vel nieko nenuspres :)
Cituoti
 

Komentuoti

Raginame skelbti savo komentarus prisistatant tikru vardu. Tai pagerins diskusijų kokybę, internetinė erdvė taps švaresnė, o įvairūs komentarų idėjos priešininkai ir oponentai nebeturės progų bandyti šią laisvę apriboti internete. Stenkitės nekomentuoti komentarų. Kviečiame vertinti žodžio laisvės galimybę ir komentuoti kultūringai! sbdituva.lt administratoriai neatsako už gyventojų išsakytą nuomonę. Dėl netinkamų komentarų praneškite sodaidituva@gmail.com


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Atsiliepimai straipsniuose

 • 19.08.2017 21:28
  Attn: Ar esate kokių nors finansinių sunkumų? Ar jums reikia paskolos, kad išvalytumėte savo skolas?

  Skaityti daugiau..

   
 • 19.08.2017 03:02
  Sveiki, pone ir ponia, teisėta paskola visada buvo didelė klientų problema. Paskolos ir jos ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 13.08.2017 08:02
  I see you don't monetize your page, don't waste your traffic, you can earn additional bucks every ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 09.08.2017 16:21
  The layout contains various parts that element the types of gamble that one can place on this game.

  Skaityti daugiau..

   
 • 08.08.2017 16:49
  Sky World zajam Tvrtka, mi daju kredite po kamatnoj stopi 0f 3%. skyworldloanfirm@gmail.com Dobar ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 03.08.2017 20:34
  "Sky World" paskolos įmonė, mes suteikiame paskolas su palūkanų norma 0f 3%. Skyworldloanfirm@gmail.com ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 03.08.2017 15:37
  Mano vardas yra Ana Michael, GARANTIJŲ TRUSTŲ PASKOLŲ INTERNETINIŲ klientų aptarnavimo skyrius. Ar ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 01.08.2017 12:05
  Sveiki, ar domintu Jus trinkelių klojimas plotas ~ 4*5-6 m, vieta - Dituva

  Skaityti daugiau..

   
 • 31.07.2017 10:54
  Sveiki, Ar ieškote labai patikimos paskolos? Už prieinamą palūkanų normą? Perdirbama per 24 valandas.

  Skaityti daugiau..

   
 • 29.07.2017 02:30
  Sveiki, Aš esu Alicia Radu, privati paskolos gavėja, kuri suteikia paskolas už gyvenimo laiką. Ar ...

  Skaityti daugiau..

Prisijunk prie Dituvos sodų bendruomenės !

 • Turi geografinių duomenų?
 • Turi daugiau statistikos, registrų duomenų, istorinės medžiagos
 • Turi įdomių susijusių su  apklausų duomenų
 • Tave erzina nesprendžiamos problemos
 • Tave domina Mūsų sodų bendrijos ateitis
 • Nori, kad iš stagnatiški kolektyviniai sodai virstu gyvenviete
 • Turi pasiūlymų puslapiui, straipsnių etc.

PRISIJUNK PRIE PUSLAPIO KŪRIMO: sodaidituva@gmail.com