Rinkliava už komunalines atliekas - jau nuo rugpjūčio 1 d.

Parašė  Paskelbtas SB Dituva, Dituvos sodų aktualijos 12 rugpjūčio 03, Penktadienis 10:02
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję straipsniai: Teršėjas moka

Praėjusių metų spalio 27 d. Klaipėdos rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą Nr.T11-672 „Dėl Klaipėdos rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo“. Remiantis juo ir birželio 28d. priimtu Tarybos sprendimu Nr. T11-415, nuo šių metų rugpjūčio 1 d. Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje  įvedama Vietinė rinkliava už komunalinių atliekų tvarkymą.

Atliekų rinkliavą administruos Klaipėdos rajono  savivaldybės tarybos įsteigta ne pelno siekianti VšĮ „Gargždų švara“. Pagal skelbtą atvirą konkursą nustatytas komunalinių atliekų surinkėjas ir šalintojas – UAB „Ekonovus“ (buvusi UAB „Švaros diena“). Vežėjo bazė įsikūrusi Liepų g. 85a, Klaipėda.

Tarybos sprendimu priimtas apmokestinimo būdas – nekilnojamas turtas (pagal Registro centro duomenų bazę). Tai reiškia, kad nekilnojamo turto savininkas yra rinkliavos tiesioginis  mokėtojas. Rinkliava už komunalines atliekas galioja tiek fiziniams,  tiek juridiniams asmenims. Nuo rugpjūčio 1 d., įsigaliojus naujai atliekų rinkliavai, gyventojai ir įmonės pagal adresą apmokėjimo sąskaitas gaus kiekvieno ketvirčio pabaigoje.

Informuojame, kad jokių sutarčių nei su VšĮ „Gargždų švara“, nei su atliekų vežėjais sudaryti nereikia, o  anksčiau su atliekų vežėjais sudarytos sutartys teisiškai nutrūksta. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad visi komunalinių atliekų turėtojai, kurie anksčiau buvo sudarę sutartis su vežėjais ir gavę įvairaus dydžio konteinerius, juos pasilieka ir toliau pagal paskirtį eksploatuoja. Jei pagal patvirtintas normas konteinerio dydis neatitinka jo dydžio, prašome informuoti „Gargždų švaros“ administraciją. Neturintys buitinių konteinerių, pagal spaudoje ir internetinėje svetainėje paskelbtą išvežimo grafiką, galės juos atsiimti pagal gyvenamą seniūnijos teritoriją.

Išvežimo grafikai sudaryti pagal patvirtintas higienos normas. Atliekos mieste (Gargžduose ir Priekulėje) bus vežamos ne rečiau kaip 4 kartus per mėnesį, kaimo vietovėse – ne rečiau kaip 2 kartus per mėnesį.

Atkreipiamas sodo, garažų ir nedidelių gyvenamųjų bendrijų vietovėse nekilnojamojo turto turinčių savininkų dėmesys. Bendrijų pirmininkai privalo kreiptis su prašymais, ar atliekų surinkėjai galėtų vietoje kiekvienam subjektui skirtų individualių konteinerių pastatyti bendrus didelius konteinerius tam numatytuose vietose. Tokių bendrų konteinerių skaičius neribojamas. Bendrų konteinerių poreikis sietinas su sodų konteinerių laikymo problema nedidelėse gyvenamosiose bendrijose – t.y. dėl siaurų ir didelio tonažo transporto pravažiavimui nepritaikytų kelių. Atsižvelgdami į  gyventojų prašymus, tenkinsime juos prašydami nedidelių gyvenamųjų  bendrijų, sodų bendrijų pirmininkų pateikti dokumentus: visuotinio susirinkimo protokolą apie bendrų didelės apimties  konteinerių statymą bei numatomas statymo vietas (dokumentus teikti iki rugpjūčio 1 d.). Bendrų  biurų ir įmonių pastatų savininkai turi pateikti laisvos formos bendrą susitarimą ir nurodyti  konteinerių statymo vietas. Gavus šiuos prašymus didelės talpos konteinerius atliekų surinkėjas pristatys nurodytu adresu.

Visą informaciją apie atliekų rinkliavą galite rasti internetinėje svetainėje www.gargzdusvara.eu, dėl papildomos informacijos galite rašyti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. bei skambinti tel. (8 46) 45 17 18. VšĮ „Gargždų švara“ įsikūrusi adresu Klaipėdos g. 20, Gargždai.

Skaityti 6042 kartai Atnaujinta 12 rugpjūčio 18, Šeštadienis 14:27

Komentarai  

 
0 #59 Jonna 2017-10-06 09:16
Sveiki, Ar ieškote labai patikimos paskolos? Už prieinamą palūkanų normą? Perdirbama per 24 valandas. Ar jūsų bankai ir kitos finansinės institucijos nuolat atsisakė? "Jonna" finansai teikia paskolą nuo 1,000.00 min. iki 50,000,000.00 maks. 2% palūkanų norma. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu:
Cituoti
 
 
0 #58 JIM BUFFER 2017-09-15 18:36
Pateikite už paskolą greitą ir patogų būdą apmokėti sąskaitas ir atnaujinti savo projekto finansavimą pigiausiu 3% palūkanų norma, kad šiandien susisiektumėte su: . Paskola reikalinga paskolos pasiūlymui, mūsų minimalus yra 1,000.00 pasirinkimas skolintis bet kokius pinigus, esu sertifikuota registracija ir kreditoriai Legit, galite su mumis susisiekti šiandien, jei jus domina. Norėdami gauti šią paskolą, susisiekite su manimi, jei norite gauti daugiau informacijos apie paskolos procesą. nes paskolų sąlygos ir paskolos suma jums bus pervestos. Man reikalingas skubus atsakymas, jei jus domina.
Cituoti
 
 
0 #57 Angga 2017-09-08 06:15
Sveiki visi,

Aš esu privatus skolintojas, aš siūlau paskolą 2 proc. Tai yra teisėta bendrovė, turinti garbę ir skirtumą. Mes esame pasiruošę padėti jums išspręsti bet kokią finansinę problemą, kurią esame, mes siūlome visas paskolos rūšis, taigi, jei jus domina ši paskolos pasiūlymas prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu: ()

Taip pat pateikite išsamią informaciją, kad galėtume nedelsdami pradėti paskolą.

Vardas:
Reikalinga suma:
Trukmė:
Šalis:
Paskolos tikslas:
Mėnesinės pajamos:
Telefono numeris:

Susisiekite su mumis aukščiau pateiktomis išsamiomis el. Pašto nuorodomis:

Pagarbiai jums visiems.
Cituoti
 
 
0 #56 Angga 2017-09-08 06:14
Sveiki visi,

Aš esu privatus skolintojas, aš siūlau paskolą 2 proc. Tai yra teisėta bendrovė, turinti garbę ir skirtumą. Mes esame pasiruošę padėti jums išspręsti bet kokią finansinę problemą, kurią esame, mes siūlome visas paskolos rūšis, taigi, jei jus domina ši paskolos pasiūlymas prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu: ()

Taip pat pateikite išsamią informaciją, kad galėtume nedelsdami pradėti paskolą.

Vardas:
Reikalinga suma:
Trukmė:
Šalis:
Paskolos tikslas:
Mėnesinės pajamos:
Telefono numeris:

Susisiekite su mumis aukščiau pateiktomis išsamiomis el. Pašto nuorodomis:

Pagarbiai jums visiems.
Cituoti
 
 
0 #55 Jonna 2017-08-26 12:12
Ar jums reikia skubios paskolos? Mes siūlome paskolą už mažą 2% palūkanų normą ir neturėdami kredito patikrinimo. Mes siūlome asmenines paskolas, paskolų konsolidavimo paskolas, rizikos kapitalą, verslo paskolas, paskolos už mokslą, paskolos būstui ar paskolas dėl bet kokios priežasties nuo 1000 iki 100 000 000,00. Grįžkime prie mūsų šiuo adresu:
Cituoti
 
 
0 #54 Halfon Zoltan 2017-08-19 21:28
Attn:

Ar esate kokių nors finansinių sunkumų? Ar jums reikia paskolos, kad išvalytumėte savo skolas? Ar ketinate padidinti savo finansus? Ar esate verslo žmogus, kuris nori išplėsti savo įmonę. Jūs esate čia per patariama kreiptis į tikrą, patikimas ir efektyvus paskolų skolinimo firma jūsų efektyvių paskolų aš pripažintų abiejų asmenų ir Vyriausybei mūsų efektyvumą, mes ne Uncle Buck Financial mes apdalinti paskolą 3% norma daugiau informacijos susisiekite su mumis elektroniniu paštu:

PASLAUGOS, ĮSKAITANT:
* Namų tobulinimas
* Investuotojai paskolos
* Auto paskolos
* Skolos konsolidavimas
* Namų paskolos
* Kredito linija
* Antroji hipoteka
* Verslo paskolos
* Asmeniniai paskolos
* Tarptautinės paskolos
Cituoti
 
 
0 #53 Jonna 2017-07-31 10:54
Sveiki, Ar ieškote labai patikimos paskolos? Už prieinamą palūkanų normą? Perdirbama per 24 valandas. Ar jūsų bankai ir kitos finansinės institucijos nuolat atsisakė? Jono finansavimas yra paskolos teikimas nuo 1 000,00 min. Iki 50,000,000.00 maks. 2% palūkanų norma. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu:
Cituoti
 
 
0 #52 ALICIA RADU 2017-07-29 02:30
Sveiki,
Aš esu Alicia Radu, privati paskolos gavėja, kuri suteikia paskolas už gyvenimo laiką. Ar esate bet kokių finansinių sunkumų? Reikia paskolos skolos konsolidavimui 2% statybos, nekilnojamojo turto paskolos, refinansavimo, asmeninio, verslo tikslo ar greitų pinigų norma? Ar esate verslininkas ar moterys, galinčios išplėsti savo verslą, siūlančią visų rūšių paskolas. Jei suinteresuotos susisiekite su mumis šiandien ()


PARAIŠKOS DUOMENYS

1) Pilnas vardas:
2) Šalis:
3) Adresas:
4) valstybė:
5) Lytis:
6) Šeiminė padėtis:
7) Pareigos:
8) telefono numeris:
9) Dabartinė vieta darbo vietoje:
10) Mėnesinės pajamos:
11) Reikalinga paskolos suma:
12) Paskolos trukmė:
13) Paskolos tikslas:
14) Religija:
15) Ar anksčiau taikėte:
16) Gimimo data:
Ačiū
Cituoti
 
 
0 #51 Ana Michael 2017-07-11 14:33
Mano vardas yra Ana Michael, GARANTIJŲ TEISINGUMO PASKOLŲ VADOVO. Ar jums reikia skubios paskolos, kad galėtumėte sumokėti savo skolas, ar jums reikia paskolos, kad pagerintumėte savo verslą, ar reikia konsolidavimo paskolos, hipotekos ar kitų paskolų? Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ieškokite ne daugiau, nes mes esame čia, kad visi jūsų finansiniai sunkumai atitiktų praeitį !!! Mes suteikiame paskolas įmonėms, privatiems subjektams ir patikimiems asmenims už mažą ir įperkamą palūkanų normą nustatytam 1-30 metų laikotarpiui ir šešių mėnesių lengvatiniam laikotarpiui iki mėnesio įmokos pradžios. Galite susisiekti su mumis el. Paštu: ()
Ačiū
Cituoti
 
 
0 #50 Anemonalove 2017-07-08 02:05
Hello guys! Who wants to see me live? I have profile at HotBabesCams.co m, we can chat,
you can watch me live for free, my nickname is Anemonalove , here is my pic:


https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg
Cituoti
 

Komentuoti

Raginame skelbti savo komentarus prisistatant tikru vardu. Tai pagerins diskusijų kokybę, internetinė erdvė taps švaresnė, o įvairūs komentarų idėjos priešininkai ir oponentai nebeturės progų bandyti šią laisvę apriboti internete. Stenkitės nekomentuoti komentarų. Kviečiame vertinti žodžio laisvės galimybę ir komentuoti kultūringai! sbdituva.lt administratoriai neatsako už gyventojų išsakytą nuomonę. Dėl netinkamų komentarų praneškite sodaidituva@gmail.com


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Atsiliepimai straipsniuose

 • 20.10.2017 05:06
  Ar jums reikia paskolos? Mes siūlome visų rūšių paskolas (Verslas, Asmeninis, Konsolidavimas ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 19.10.2017 09:13
  "Sky World" paskolos įmonė, mes suteikiame paskolas palūkanų norma 0f 3%. skyworldloanfirm@gmail.com ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 19.10.2017 02:41
  I really like what you guys are up too. This sort of clever work and reporting! Keep up the fantastic ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 18.10.2017 16:41
  Hello colleagues, its great post about teachingand entirely defined, keep it up all the time.

  Skaityti daugiau..

   
 • 18.10.2017 14:45
  You should be a part of a contest for one of the most useful sites on the web. I am going to recommend ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 18.10.2017 05:35
  VISIEMS VISOS LAIKO PASIŪLYMAI (TAIKOMA DABAR) Sveikinimai Mano vardas yra Helen Wilson, paskolos ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 16.10.2017 11:09
  Sveiki Aš paskolos teikėjas, kuris teikia paskolas fiziniams asmenims, institucijoms, organizacijoms ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 16.10.2017 10:11
  Sveiki labai reikalinga financine parama gal patartumet kur ja galeciau gauti

  Skaityti daugiau..

   
 • 15.10.2017 19:42
  I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional bucks ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 15.10.2017 18:40
  I see your website needs some fresh posts. Writing manually takes a lot of time, but there is tool ...

  Skaityti daugiau..

Prisijunk prie Dituvos sodų bendruomenės !

 • Turi geografinių duomenų?
 • Turi daugiau statistikos, registrų duomenų, istorinės medžiagos
 • Turi įdomių susijusių su  apklausų duomenų
 • Tave erzina nesprendžiamos problemos
 • Tave domina Mūsų sodų bendrijos ateitis
 • Nori, kad iš stagnatiški kolektyviniai sodai virstu gyvenviete
 • Turi pasiūlymų puslapiui, straipsnių etc.

PRISIJUNK PRIE PUSLAPIO KŪRIMO: sodaidituva@gmail.com